plik docx - 26.4 KB

Drodzy Rodzice!!! w roku szkolnym 2023/2024 stołówka szkolna rozpocznie serwowanie obiadów z dniem 11.09.2023 rok (poniedziałek), koszt 1 obiadu 6,00 zł. (koszty mogą ulec w roku szkolnym zmianie, jeżeli wzrosną koszty wyżywienia).
Rodzice, którzy pragną by ich dziecko spożywało obiady proszeni są o pobranie (załączniki)

• UMOWA x 2 egzemplarze
  • DEKLARACJA x 1 egzemplarz

UMOWY oraz DEKLARACJE (do wypełnienia) będą wystawione również na parapecie przed głównymi drzwiami budynku ,,B’’

wypełnione i podpisane w/wym. dokumenty należy odesłać do Pani Intendent za pomocą:

• poczty elektronicznej : obiadysp2@gmail.com lub
  • wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się przy drzwiach głównych w budynku ,,B ‘’

Po dokonaniu powyższych formalności ,dziecko Państwa będzie mogło korzystać z obiadów w naszej stołówce.

W roku szkolnym można dokonać rezygnacji z obiadów, pobierając i wypełniając druk (załączniki)

• POROZUMIENIE x 2 egzemplarze
plik doc - 65.5 KB